Kryptomena je digitálna mena. Niečo ako elektronické peniaze.

Viac ako 10 rokov Bitcoin narastá na hodnote, hoci sa jeho cena často mení. Keby ste si pred niekoľkými rokmi kúpili Bitcoiny za 100 Eur, dnes by mali hodnotu niekoľko desiatok tisíc Eur. Bitcoin už preveril samotný čas. Dnes je z Bitcoinu bežné platidlo aj investičný nástroj.

Peniaze strácajú na hodnote. To všetci s istotou vieme.

Ak by ste si pred 10 rokmi odložili 1000 Eur, dnes by ste si za tých istých 1000 Eur kúpili oveľa menej. A to z toho dôvodu, že Vaše úspory pomaly, ale isto znehodnocuje inflácia. Kryptomeny sa osvedčili nielen ako platobný nástroj, ale aj ako protiinflačný uchovávateľ hodnoty, podobne ako zlato.

Našich zákazníkov o všetkom informujeme

Sme féroví za každých okolností a na tom si zakladáme. Našich zákazníkov o všetkom informujeme. Kryptomeny sú skvelé, no občas vedia vyskúšať trpezlivosť investora. Ich hodnota môže aj nečakane klesnúť. Sme tu aj preto, aby sme Vám vysvetlili dôvody cenových pohybov a aká je perspektíva ďalšieho vývoja trhu. Sporenie, ktoré sme pre Vás vytvorili, je zostavené tak, aby sme čo najviac znížili riziká. Preto sporíte mesačne, aby sme krátkodobé výkyvy kryptomien odbúrali.

Môžete si to skúsiť aj bez vstupného poplatku a s menšou čiastkou

Registrácia je hotová za pár sekúnd. Následne sa stačí prihlásiť a všetko uvidíte prehľadne na Vašom účte. Vyskúšajte si to už s 50 Eurami a doslova o pár hodín uvidíte na svojom účte Vaše prvé kryptomeny. Potom si už len pohodlne sledujte, ako sa vyvíja Vaša prvá investícia.

Začnite si sporiť ešte dnes

Je to naozaj jednoduché a môžete začať aj bez poplatkov.